Search

Siniaková s Krejčíkovou vyhrály čtyřhru na Roland Garros

Před dvaadvacetiletými Siniakovou a Krejčíkovou dokázaly debl na Roland Garros ovládnout české dvojice Jana Novotná, Helena Suková v roce 1990 a Andrea Sestini Hlaváčková, Lucie Hradecká před sedmi lety.

Česká vlajka je u vítězek pařížské čtyřhry potřetí ze poslední čtyři ročníky. Loni a v roce 2015 vyhrála Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou.

Šesté nasazené Siniaková s Krejčíkovou ztratily na úvod utkání s japonským překvapením turnaje podání, ale brejk hned získaly zpět. Krejčíková dodávala klid, skoro nechybovala a Siniaková tvrdila hru a dělala rozruch na síti.

V prvním setu vzaly Češky dvakrát podání Hozumiové. Za stavu 5:3 při servisu Krejčíkové odvrátily tři brejkboly a Siniaková volejem ukončila první set. Na úvod druhého poprvé prolomily podání i Ninomijaové a jistě kráčely za výhrou, kterou stvrdily čistou hrou při podání Japonek a skončily v radostném objetí.

Krejčíková se Siniakovou navázaly na svůj pařížský juniorský triumf ve čtyřhře z roku 2013. V deblovém žebříčku si díky tomu shodně vylepší své maximum - Siniaková bude nově šestkou a Krejčíková jedenáctkou.

Let's block ads! (Why?)

https://isport.blesk.cz/clanek/live-sport/337389/siniakova-s-krejcikovou-vyhraly-ctyrhru-na-roland-garros.html

Bagikan Berita Ini

0 Response to "Siniaková s Krejčíkovou vyhrály čtyřhru na Roland Garros"

Post a Comment

Powered by Blogger.