ONLINE: Kometa padla. Chomutov drtí Spartu. Plzeň hraje v Pardubicích

Sledujte 19. kolo hokejové extraligy ONLINE

x

V Třinci to byla hodně vyrovnaná bitva a nepřekvapilo, že dospěla až do prodloužení. Blíž k vítězství měli po většinu utkání domácí, kteří také v průběhu třetí třetiny vedli 3:2, ale Brno zachránil v čase 54:02 Holík, jenž se prosadil krásnou střelou zápěstím. Rozhodující moment přišel v nastavení, kdy po střele Růžičky doklepl puk do sítě v přesilovce Hrňa.

Branky a nahrávky: 22. Roberts Bukarts (M. Růžička, Hrňa), 24. M. Růžička (Roberts Bukarts, Marcinko), 47. M. Doudera (Marcinko), 62. Hrňa - 18. Bartejs (P. Holík, Mueller), 31. Kašpar (Zaťovič, P. Holík), 55. P. Holík (Zaťovič). Rozhodčí: Hradil, Kika - Frodl, Komárek. Vyloučení: 3:4. Využití: 3:1. Třetiny: 0:1, 2:1, 1:1. Diváci: 5035.

Třinec: Kváča - Roth, Krajíček, D. Musil, Galvinš, Adámek, M. Doudera - M. Růžička, Marcinko, Hrňa - Svačina, Polanský, Adamský - Dravecký, Werek, Roberts Bukarts - O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski. Trenéři: Varaďa, Zadina a Raszka.

Kometa: Vejmelka - O. Němec, Barinka, Štencel, Gulaši, Schaus, Malec, Bartejs - Mueller, P. Holík, Zaťovič - Kašpar, L. Čermák, Kusko - Mallet, J. Hruška, Dočekal - Horký, R. Zohorna, Plášek. Trenéři: L. Zábranský st., Horáček, Pokorný a Oslizlo.