Neymarových 90 minut. Podívejte se, jak se měnil výraz jeho tváře - tn.cz

I když je stále oficiálně zraněný, neleží doma. V minulých dnech se Neymar například bavil na karnevalu v Riu de Janeiro. Velice dobrou až rozvernou náladu měl i poté, co na pařížském stadionu usedal ve středu večer na tribunu.

Před utkáním s United si také vyměnil několik přátelských pozdravů s francouzským profesionálním hráčem počítačových her Ninjou a nic nenasvědčovalo tomu, že by o postupu „svého“ týmu pochyboval.

Jenže přišla osudová 93. minuta a rozhodčí po konzultaci s videem nařídil pokutový kop pro Manchester. Penaltu proměnil Marcus Rashford a United rázem vedli 3:1. Tímto výsledkem, který znamenal postup anglického týmu, také zápas skončil.

Neymar nedokázal uvěřit svým očím. Jako kdyby nechápal, co se právě stalo. PSG, které už viděl ve čtvrtfinále milionářské soutěže, rázem vypadlo.

Brazilec stál na tribuně jak opařený a rázem se stal terčem vtípků. Někteří fanoušci jeho výraz okamžitě přirovnali k nejznámějšímu pokémonovi. Z Neymara se ihned stal Pikachu.