Sparta zesměšnila Plzeň 4:0! Zápas ale musela přerušit policie - tn.cz

Domácí se dostali do vedení už v 10. minutě po gólu Adama Hložka a v 29. minutě po penaltě zvýšil na 2:0 Guelor Kanga. Ve druhém poločase přidal třetí trefu Michal Sáček, ale utkání muselo být v 82. minutě přerušeno!

14

Zdroj: Profimedia

Fanoušci na Spartě

Hodnocení:

Hostující fanoušci totiž na tribuně řádili s pyrotechnikou a tak rozhodčí poslal fotbalisty obou celků do kabin. O několik minut později se hráči mohli vrátit a sudí Pechanec nastavil 11 minut. Příznivci Plzně byli za pomoci policie vyvedeni ze stadionu.

V nastavení pak přidal čtvrtý gól domácí Matěj Pulkrab a Sparta tak zvítězila jasně 4:0.

Sparta Praha - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)

Branky: 10. Hložek, 29. Kanga z pen., 68. Sáček, 90.+9 Pulkrab. Rozhodčí: Pechanec - Pospíšil, Dobrovolný - Marek (video). ŽK: Kanga, Kadlec - Kovařík, Chorý. ČK: 90.+3 Kovařík. Diváci: 16.110.