ONLINE: Pardubice hrají na Spartě, Třinec a Kometa vyhrály - Sport iDNES.cz

ONLINE: Sledujte 38. kolo extraligy

.

Třinec - Liberec 4:3

Skóre otevřel v šesté minutě Petr Vrána bekhendovou kličkou, puk poslal mezi nohy brankáře Dominika Hrachoviny. Srovnával Libor Hudáček v 11. minutě z prostoru mezi kruhy. O čtyři minuty později napravil třinecký Wojtek Wolski předešlé zaváhání v nájezdu a prosadil se střelou po ledě. Připsal si jedenáctý bod v pátém zápase v Česku.

V závěru třetiny na Wolského navázal Matěj Stránský a zvýšil na 3:1. Druhou třetinu vyhrál naopak Liberec díky gólům Radana Lence a Jana Ordoše, domácí udrželi vedení pomocí Erika Hrni. Tím skončila jakákoliv gólová radost v zápase, Třinec si tak s lídrem ligy těsně poradil.

Tipsport extraliga 2019/2020
38. kolo 19. 1. 2020 15:00
zápas skončil v normální hrací době

Rozhodčí: René Hradil, Pavel Obadal - Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan.

Přejít na on-line reportáž

Kometa - Plzeň 5:2

Na první branku Martina Zaťoviče sice Plzeň reagovala gólem Milana Gulaše, ale na zvýšení Luboše Horkého a Tomáše Plekance dlouho odpověď nenacházela. Plekancově gólu navíc předcházela hrubá chyba v rozehrávce.

Za Plzeň se trefil až ve 33. minutě Matyáš Kantner v přesilové hře, jenže dvougólový náskok vrátil Kometě Martin Zaťovič. Ten v závěru utkání dokonce završil hattrick střelou do prázdné brány. Plzeň prohrála druhé utkání v řadě, v pátek dostala příděl od Liberce 1:7.

19.ledna 2020 15:00

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Zbyněk Kubičík - Vladimír Rožánek, Jaromír Bryška.

Předposlední Litvínov se trápí, prohrál už šest zápasů v řadě, nyní hraje doma s jedenáctou Olomoucí. O moc lépe na tom nejsou poslední Pardubice, po vítězství nad Olomoucí prohrály s Třincem. Ani v Praze je nečeká lehká práce.

Zlín v sobotu zvládl duel se Spartou, od 16 hodin hraje na ledě Hradce Králové. Karlovy Vary čelí Vítkovicím. Od 17:20 pak hostí Mladá Boleslav Jágrovo Kladno.