Sparta - Slavia 2:1 po půli, domácí otáčejí, góly dávají Tetteh a Kanga

Do derby šla v mnohem lepší náladě Slavia, která má před Spartou sedmibodový náskok, může se chlubit slušnou formou i výsledky.

Domácí nic moc, z posledních čtyřech zápasů třikrát prohráli na nejlepší ztrácí. Po sobotních zápasech klesli v tabulce až na šestou příčku.

ONLINE: Sparta - Slavia

Utkání sledujeme minutu po minutě

Sparťanský kouč Ščasný posadil na lavičku kapitána Šurala i stopera Costu. Na pozici středních obránců tak nastupuje opět Štetina, který dosud odehrál jen dva ligové zápasy. V útoku jsou mladíci Pulkrab a Tetteh, do sestavy se vrací i Plavšič, který poslední utkání seděl kvůli špatné formě.

Slávisté do utkání nenasadili ani jednoho typického útočníka, kapitán Škoda dlouho marodil, minule se vrátil na pár minut a na derby je zase mimo hru. Stejně jako Tecl, který si poranil koleno, u něj to vypadá na delší pauzu. A Matoušek, který na hrotu nastupoval, je jen lavičce.

Pozici útočníka tak nejspíš zastanou Zmrhal s Olayinkou.