ŽIVĚ: Astana - Jablonec 1:1 ve 2. poločase. Hosté mají šance, chybí branka

ASTANA/PRAHA Fotbalisté Jablonce zkouší oživit naděje na postup v Evropské lize. Severočeský nováček hlavní fáze soutěže je po polovině základní skupiny se dvěma body poslední a ve čtvrtém utkání na hřišti lídra tabulky Astany potřebuje bodovat, nejlépe zvítězit. Utkání můžete sledovat v online přenosu na webu sport.lidovky.cz.

Hosté se musí na půdě čerstvého kazašského mistra vyrovnat s umělým trávníkem i pětihodinovým časovým posunem.

Online přenos utkání Astana - Jablonec zde

Jablonec při své premiéře ve skupině pohárů nejprve prohrál gólem v poslední minutě v Rennes 1:2 a pak si připsal domácí remízy 2:2 s Dynamem Kyjev a 1:1 s Astanou. V odvetě potřebuje naplno bodovat, případná porážka by postupové vyhlídky hodně vzdálila.

Tomáš Hübschman v zápase s Astanou.
Několik chvil předtím, než si Majevskij dal vlastní branku.

Trenéru Petru Radovi chybí zranění záložníci Lukáš Masopust s Rafaelem Acostou. Do hry by se tak dostal Ukrajinec Eduard Sobol, který v dresu Slavie zažil oba loňské zápasy s Astanou. Utkání začalo v 16:50.

Astana - Jablonec 1:1 v 1. poločase

Branky: 18. Henrique - 41. vlastní

Astana: Erič – Rukavina, Postnikov, Aničič, Zainutdinov – Tomasov, Majevskij, Kleinheisler, Henrique – Kabananga, Almeida

Jablonec: Hrubý – Holeš, Hovorka, Lischka, Hanousek – Jovovič, Považanec, Hübschman, Trávník, Sobol - Doležal