Search

Sledujte zápasy 31. kola hokejové extraligy ONLINE

x

Sparta - Mladá Boleslav 1:0

Vyrovnané utkání rozhodl jediný gól. Sparta na začátku třetí třetiny nejprve trefila tyč, tento moment ještě posuzoval videorozhodčí, který gól neuznal. Ale za pouhou půlminutu už domácí zvedali ruce nahoru. Forman objel branku, poslal přesnou přihrávku před brankoviště Klimkovi, který prostřelil gólmana Kantora. Boleslav už nevyrovnala, byť měla i krátkou přesilovku pět na tři.

Branka a nahrávky: 45. Klimek (Forman, T. Pavelka). Rozhodčí: Hejduk, Šír - Brejcha, D. Jelínek. Vyloučení: 5:1. Bez využití. Třetiny: 0:0, 0:0, 1:0. Diváci: 10.553.

Sparta: Machovský - Delisle, Piskáček, T. Pavelka, Blain, De la Rose, Tomáš Dvořák, Kalina - Kudrna, P. Vrána, Buchtele - Forman, Klimek, Smejkal - Rousek, Pech, Pšenička - Beran, Sill, Jones. Trenéři: Krupp a J. Nedvěd.

Mladá Boleslav: Kantor - Kotvan, Pláněk, Hrdinka, Dlapa, Bernad, Němeček, Kurka - Vondrka, T. Knotek, Skalický - L. Pabiška, Žejdl, D. Šťastný - Pacovský, P. Musil, M. Látal - Flynn, Najman, P. Kousal. Trenéři: M. Hořava, Rulík a Patera.