24.ledna 2020 17:30

Rozhodčí: Roman Mrkva, Robin Šír - Michal Axman, Daniel Hynek.

Přejít na on-line reportáž

Vítkovice - Hradec Králové 1:4

Vítězství hradeckých hokejistů vzal na sebe kapitán Radek Smoleňák, který nastřílel hattrick. Vítkovice se radovaly jen v 15. minutě, kdy Alexandre Mallet bekhendem vykoupal brankáře Marka Mazance. Ve 36. minutě vyrovnal Lukáš Cingel. Smoleňák se dvakrát prosadil díky důrazu u brankoviště pomocí dorážky, třetí branku vstřelil z poloviny hřiště do prázdné brány. Vítkovice prohrály třetí utkání v řadě.

zápas skončil v normální hrací době

Rozhodčí: Daniel Pražák, Zbyněk Kubičík - Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan.

Zlín - Mladá Boleslav 4:1

Na úvodní bekhendový gól zlínského Zdeňka Okála reagoval ještě v téže 25. minutě mladoboleslavský Ondřej Najman dorážkou, jenže na víc Středočeši neměli. Vítězný gól dal ve 32. minutě Jan Dufek, jeho nahození prošlo mezi betony Gaspera Krošelje. Ve třetí části vítězství jistili Ralfs Freibergs a Martin Novotný. Zlín opět potvrdil, že téměř zázračně unikl hrozbě sestupu a reálně pomýšlí na play off.

Rozhodčí: René Hradil, Pavel Obadal - Jaromír Bryška, Vladimír Rožánek.