Po páteční předehrávce v Mladé Boleslavi pokračuje Fortuna liga o víkendu sedmi zápasy. Po pěti sobotních duelech zakončí fotbalový podzim dva duely v neděli. Druhá Plzeň hostí Teplice a první Slavia hraje s Českými Budějovicemi.

V páteční předehrávce Mladá Boleslav v přímém souboji o třetí příčku podlehla Jablonci 2:3.

Hosté o třech bodech rozhodli v prvním poločase, kdy dali všechny góly. Dvakrát se trefil útočník Doležal, jednou Jovovič, který spoluhráči na jeden gól přihrával. Za domácí skóroval Bucha, který po půli nacentroval na gól Mešanovičovi. Ten mohl i vyrovnat na 3:3, ale odkrytou bránu zblízka minul.